Prostory restaurace


Máte zájem o pronájem prostor restaurace pro uspořádání soukromých nebo firemních akcí?

Salónek

Je možné využívat po celý rok, v zimě nabízí velmi útulnou atmosféru a v letních měsících příjemný chládek. Salónek je vybavený promítací technikou, tedy ideálním místem pro prezentace či menší konference. Je využívaný zejména pro akce menšího charakteru jako jsou narozeninové oslavy, jubilejní párty či svatební hostiny.

Kapacita: 50 osob

Restaurace

Virtuální prohlídka vám umožní si prohlédnout celý prostor restaurace, jež zahrnuje přední část u baru se vstupem na velkou zahrádku; hlavní část se vstupem do kuchyně, zadní část se vstupem na malou zahrádku; a salónek. Restauraci je možné pronajmout celoročně a to jako celek, či jen její část v závislosti na preferovaném typu akce. Je možný jak pouhý pronájem prostoru bez jídla a servisu, tak pronájem prostor spolu s cateringem i kompletním servisem.

Kapacita: 150 osob

Velká zahrádka

Je možné využívat pouze v letních měsících. Vyvýšený charakter zahrádky nabízí dostatečné soukromí od dění přímo na ulici a automatická pergola vás ochrání před spalujícím sluncem přes poledne. Je využívaná zejména pro akce menšího charakteru jako jsou narozeninové oslavy, jubilejní párty, svatební hostiny či firemní večírky.

Kapacita: 35 osob

Malá zahrádka

Je možné využívat pouze v letních měsících. Momentálně prochází renovací. Nabízí prostor pro užší skupinu lidí či při soukromé akci na letní grilování.

Kapacita: 10 osob


Pro více informací neváhejte kontaktovat:


Radim Dohnal

Manažer restaurace

+420 602 402 059
dohnal.r@gmail.com